У 2020 році при вступі у Львівський національний аграрний університет є можливість отримати додаткових 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

При вступі у Львівський національний аграрний університет на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі – Олімпіада). Олімпіада проводиться у ЛНАУ в два тури з наступних предметів: українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова.

Додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмету можна отримати при розрахунку конкурсного бала у ЛНАУ при вступі на такі спеціальності:

101 Екологія;

133 Галузеве машинобудування;

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

183 Технології захисту навколишнього середовища;

192 Будівництво та цивільна інженерія;

193 Геодезія та землеустрій;

201 Агрономія;

202 Захист і карантин рослин;

203 Садівництво та виноградарство;

208 Агроінженерія;

274 Автомобільний транспорт.

Олімпіада буде проходити у два тури.

Перший тур Олімпіади проходить у режимі онлайн на сайті ЛНАУ з 13 квітня по 17 квітня 2020 року.

Завдання будуть оголошені 13 квітня 2020 року на сайті ЛНАУ.

Учасникам Олімпіади необхідно до 1800 17 квітня 2020 року надіслати відповіді на електронну адресу.

Результати Олімпіади будуть надіслані кожному учаснику та розміщені на сайті ЛНАУ.

Другий тур Олімпіади - 15 травня 2020 року у ЛНАУ (терміни можуть бути змінені):

о 1000 з української мови та літератури;

о 1100 з математики;

о 1130 з біології;

о 1200 з фізики;

о 1230 з іноземної мови.

Для участі у другому турі необхідно набрати не менше 75% балів у першому етапі Олімпіади.

Додаткові бали нараховуються на основі результатів другого туру Олімпіади, при цьому у другому турі потрібно набрати не менше 90% балів.

Додаткові бали (до 20 балів) з урахуванням коефіцієнтів предметів зовнішнього незалежного оцінювання дають можливість додатково набрати бали з одного предмету до конкурсного бала вступника і, як результат, більше шансів отримати місце за державним замовленням.

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду Львівського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Організаційний комітет Всеукраїнської олімпіади у Львівському національному аграрному університеті для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти:

Голова оргкомітету –  В.М. Боярчук, перший проректор ЛНАУ;

Заступник голови оргкомітетуО.Я. Микула, керівник навчального відділу ЛНАУ.

Члени оргкомітету:

В.В. Бальковський, декан факультету агротехнологій і екології ЛНАУ;

С.Й. Ковалишин, декан факультету механіки та енергетики ЛНАУ;

А.В. Мазурак, декан факультету будівництва та архітектури ЛНАУ;

М.Г. Ступень, декан землевпорядного факультету ЛНАУ;

Я.С. Янишин, декан економічного факультету ЛНАУ;

С.М. Онисько, директор Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти ЛНАУ;

Н.Я. Лопотич, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЛНАУ;

Т.Ю. Кирик, провідний спеціаліст ЛНАУ.

Контактна інформація:

Львівський національний аграрний університет

вул. Володимира Великого, 1

м. Дубляни, Жовківський р-н, Львівська обл.

Тел. (032) 224-24-98