16 жовтня 2019 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 14-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» – найбільшої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні.

Умови участі в конкурсі «Завтра.UA»:

● До участі у конкурсі запрошуються студенти університетів, академій та інститутів 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно.

● Прийом заявок на участь у конкурсі буде відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 16 жовтня до 29 листопада 2019 року.

Необхідні документи, які потрібно завантажити до реєстраційної форми конкурсу:

● Конкурсна робота (студентське дослідження) за науковим напрямом обсягом не більше 8 друкованих сторінок українською, російською або англійською мовою.

● Відгук на конкурсну роботу від наукового керівника або іншого авторитетного науковця.

● Рекомендаційний лист, що підтверджує соціальну або громадську діяльність конкурсанта.

● Портретне фото високої якості, зроблене протягом останніх 6 місяців.

● За наявності: копії документів, що підтверджують наукову і громадсько-соціальну діяльність.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу «Завтра.UA» можна дізнатись на сайті zavtra.in.ua у розділі «Конкурс».