Шановні вступники! З 1 липня 2020 р. розпочинається реєстрація на вступні іспити для вступу на місця державного та регіонального замовлення для пільгових категорій вступників (згідно розділу VIII Правил прийому до ЛНАУ для здобуття вищої освіти в 2020 році http://lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/students/pravulaprujomy.html) на всі спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яка триватиме до 06 серпня 2020 року.

Документи для реєстрації приймають у каб. 130 головного корпусу згідно з розкладом роботи приймальної комісії університету.

Для участі у вступних іспитах на місця державного та регіонального замовлення вступники подають:

- заяву в паперовій формі;

- оригінал та копію документа, що посвідчує особу;

- кольорову фотокартку розміром 3×4 см;

- оригінал та копію документа про повну загальну середню освіту або довідку із закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня;

- оригінали та копії документів, що посвідчують право вступника на участь у вступних іспитах (https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/2020/05/29/lyst/1-9-282270520shchodo-informatsiynikh-materialiv-dodatok.pdf)

Передбачено електронну реєстрацію.

Вступники надсилають на електронну пошту ispytvstup@ukr.net наступні документи:

- скановану копію заяви (в доданих файлах) (з обов’язковим зазначенням спеціальності та сесії вступних випробувань);

- скановану кольорову копію документа, що посвідчує особу (ID-картки та виписки з реєстру про місце проживання);

- скановану копію документа про повну загальну середню освіту або довідки із закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня;

- скановані копії документів, що посвідчують право вступника на участь у вступних іспитах.

Вступнику, який здійснив електронну реєстрацію, потрібно прийти до приймальної комісію університету (ауд. 130 головного корпусу) з паспортом (ID-карткою), оригіналами документів, що посвідчують право вступника на участь у вступних іспитах, та кольоровою фотокарткою розміром 3×4 см перед вступним випробуванням і отримати аркуш результатів вступних випробувань. Оформлений приймальною комісією аркуш результатів вступних випробувань разом із документом, що посвідчує особу, є перепусткою до аудиторії, де будуть проводитись вступні випробування згідно із затвердженим графіком (в доданих файлах).

Зверніть увагу! Реєстрація для участі у вступних випробуваннях не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до Львівського національного аграрного університету. Прийом заяв та документів для вступу на ОС «Бакалавр» розпочинається 13 серпня.