Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Львівський національний аграрний університет призначено базовим закладом вищої освіти для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (далі – Олімпіади) серед студентів усіх закладів вищої освіти з навчальної дисципліни «Економіка природокористування».

Проведення II етапу Олімпіади проходитиме на базі університету 17-19 квітня 2019 року.

Умови проведення Олімпіади:

Участь у II етапі Олімпіади беруть студенти-переможці І етапу олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування», проведеного закладом вищої освіти ІІІ і IV рівнів акредитації, анкети яких надсилаються базовому ЗВО до 1 березня 2019 р. (форма анкети додається). Представники для участі у ІІ етапі Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток та паспорт для підтвердження їх особи.

За додатковою інформацією звертатись до завідувача кафедри економіки, професора Георгія Владиславовича Черевка або відповідального секретаря, доцента Ганни Володимирівни Сиротюк за тел. (032) 22-42-936, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Анкета.doc)Анкета.doc 34 Kb