25 листопада на кафедрі земельного кадастру Львівського національного аграрного університету доцентом М.В. Смолярчук проведена тематична виховна година в групі ЗВ-13сп «День пам’яті жертв голодоморів». Це щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає традиційно на кінець листопада.
Кураторка академічної групи проінформувала студентів про жахливі події ХХ сторіччя – три голодомори: 1921–1923, 1932–1933 і 1946–1947 років, найбільшу трагедію в історії українського народу. На заході були присутні заступник декана з виховної роботи доцент О.О. Костишин, завідувач кафедри земельного кадастру доцент Р.Б. Таратула та інші викладачі кафедри земельного кадастру.
Студенти групи підготували цікаві доповіді. Присутні хвилиною мовчання та запаленою свічкою на згадку про мільйони українців, убитих радянською владою, вшанували їх пам’ять.
Дуже багато лиха довелося витерпіти нашому народові. І нам треба сьогодні жити так, щоб смерть наших людей була виправдана щасливою і вільною долею нашого народу в незалежній державі. Беззаперечно, ми повинні знати правду про наше минуле: не лише заради простої людської цікавості, а заради щасливого майбутнього нашого і наших нащадків.

На кафедрі земельного кадастру Львівського національного аграрного університету доцентом С.С. Радомським проведена тематична виховна година в групі ЗВ-11 «День Гідності та Свободи». Це свято відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Виховна година проходила у дистанційній формі.
Куратор академічної групи проінформував студентів про історичне значення гідності, свободи та боротьби за права людини, утвердження державної незалежності України. На заході були присутні заступник декана з виховної роботи доцент О.О. Костишин, завідувач кафедри земельного кадастру доцент Р.Б. Таратула та інші викладачі кафедри.
Студенти групи підготували цікаві доповіді.
Це наш обов’язок – зберегти пам’ять про Майдан, щоб Революція гідності була зафіксована в історичній пам’яті, в індивідуальній пам’яті кожного з нас. Ми повинні дбати про власну історію і не допустити повторення таких подій.

Цього року Всесвітній день вишиванки відзначали 19 травня. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного, і відзначається кожного третього четверга травня. Цього дня прийнято приходити на роботу чи навчання у вишиванках. Також у цей день у ЛНАУ проходили тематичні акції та флешмоби.

Анотації магістерських робіт студентів кафедри земельного кадастру землевпорядного факультету ЛНАУ

скачати

Новий підручник із реєстрації земельних ділянок

Бібліографія: Реєстрація земельних ділянок: підручник. / М.Г.Ступень, О.Ф.Ковалишин, С.О.Малахова, Р.П.Возняк, Г.І.Грещук, З.Ю.Черевко; за заг. ред. М.Г.Ступеня. – К. : «Агроосвіта», 2014. – 359 с.

Доцент кафедри права і підприємництва Р.П. Возняк  разом з працівниками кафедри земельного кадастру Львівського національного аграрного університету видали підручник для студентів землевпорядного факультету «Реєстрація земельних ділянок».

Підручник підготовлено за загальною редакцією професора Михайла Ступеня у співавторстві: І розділ – д.е.н., проф. Ступень М. Г., ІІ розділ – к.е.н. Возняк Р. П., Ковалишин О.Ф. ІІІ розділ – Малахова С. О., IV розділ – к.е.н. Грещук Г. І., V розділ – Малахова С. О., Ковалишин О. Ф., VI розділ –  Черевко 3. Ю.

Підручник рекомендовано Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів.

У підручнику опрацьовано питання створення системи реєстрації земельних ділянок та речових прав на них. Розкрито роль реєстрації земельних ділянок та нерухомого майна під час регулювання земельних відносин, процесуальний порядок реєстрації земельних ділянок та речових прав на них, технічні аспекти виконання землевпорядних та реєстраційних робіт. Вивчаючи дисципліну «Реєстрація земельних ділянок» студенти отримають інформацію про правову сторону земельного кадастру, яка забезпечує дотримання принципів недоторканості земельного фонду країни й охорону прав власників та землекористувачів на надані їм в установленому порядку землі. Держава, проводячи реєстраційні роботи, з одного боку, виступає гарантом права власності на землю, з другого – здійснює контроль за використанням свого стратегічного потенціалу, а практично цю роботу виконуватимуть фахівці землевпорядники.