Високоповажний пане ректоре!

Від імені колективу факультету землевпорядкування висловлюємо глибокі співчуття Вам, керованому Вами університету, колективу землевпорядного факультету, рідним, друзям, колегам і студентству у зв’язку з передчасною, неочікуваною смертю декана землевпорядного факультету, доктора економічних наук, професора Михайла Григоровича Ступеня.
Знаємо Михайла Григоровича як видатного вченого – землевпорядника, фахівця у сфері землеустрою, кадастру, економіки природокористування, оцінки земель! Його творчий доробок – численні монографії, навчальні посібники і підручники, статті, доповіді на конференціях різних рангів –  принесли йому визнання наукової спільноти і практиків не лише в Україні, а й зарубіжжі!
Підготовлені ним учні, послідовники, створена наукова школа – це спадщина, яка подарована Михайлом Григоровичем Україні, університету, факультету, науковій спільноті усього Світу!
Його працьовитість, наполегливість, доброзичливість, готовність допомогти тим, хто потребував підтримки, свідчать про нього як Справжню Людину, творчу Особистість, видатного Вченого!
Наш факультет щиро вдячний йому за співпрацю, за участь у підготовці наукових кадрів, за багаторічну працю на посаді декана одного з найкращих землевпорядних факультетів України!
Глибоко сумуємо, висловлюємо щирі співчуття рідним покійного Михайла Григоровича, щиро співчуваємо усьому колективу землевпорядного факультету.
Назавжди збережемо в наших серцях пам'ять про шановного Михайла Григоровича.  Хай буде йому Царство Небесне, а земля – пухом!

Від імені колективу факультету землевпорядкування НУБіП України:
Тарас Євсюков, декан;
Іван Ковальчук, завідувач кафедри геодезії та картографії;
Андрій Мартин, завідувач кафедри землевпорядного проєктування;
Ольга Дорош, завідувачка кафедри управління земельними ресурсами;
Світлана Кохан, завідувачка кафедри геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі;
Віктор Заяць, завідувач кафедри земельного кадастру.