Компанія «NC Engineering Україна» запрошує студентів на роботу

Ціль компанії – надати клієнтам повний комплекс послуг у галузі виробництва, обробки і доставки високоякісних деталей та їх компонентів відповідно до вимог замовника.

Клієнти компанії – виробники продукції та механізмів, яким необхідний надійний постачальник комплектуючих і деталей та дотримання вимог конструкторської документації.

Тісна співпраця з українськими підприємствами, а також з клієнтами з Німеччини, Швеції, Данії, Норвегії дозволили розвинути матеріальну базу нашої компанії, підібрати досвідчений кваліфікований персонал і створити якісну продукцію високого класу.

Основні напрямки діяльності компанії ЕН СІ Інжиніринг Україна:

  • токарна та фрезерна обробка різних видів металів на ЧПУ верстатах (сталь, алюміній, латунь, титан, спеціальні жаростійкі та нержавіючі сталі) і всіх типів пластику.
  • виготовлення деталей та комплектуючих із різних видів металу та різного рівня складності для підприємств у таких галузях промисловості, як машинобудування, приладобудування, нафтопереробна, військова, медична галузі тощо.
  • супутні роботи з металом (лазерна різка, гнуття, ерозійні роботи, зварювання, усі типи фінішного покриття тощо).
  • завдяки довготривалій співпраці з українськими та закордонними постачальниками матеріалів, а також використанню сучасного металообробного інструменту провідних брендів ми забезпечуємо 100% якість нашої продукції.
Powered by Web Agency