Кафедра міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного аграрного університету запрошує взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Міжнародні економічні відносини України в умовах інтеграційних процесів: стан, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 14-15 травня 2019 року.
Мета конференції: обмін інформацією, досвідом та поглиблення знань студентів із перспективних напрямків розвитку міжнародних економічних відносин.
Для участі в роботі конференції необхідно до 1 травня 2019 року надіслати заявку та тези в електронному варіанті на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Детальніша інформація і бланк заявки – в доданому файлі.
Контактна особа: Мар’яна Володимирівна Когут, тел.: 032-22-42-931.

Attachments:
FileОписFile size
Download this file (Запрошення студ.конф. ЛНАУ, МЕВ, 2019.pdf)Запрошення студ.конф. ЛНАУ, МЕВ, 2019.pdf 637 Kb