30 жовтня 2019 року на кафедрі права відбувся науково-практичний семінар «Надання правової допомоги в Україні» за участі заступника директора Львівського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Христини Гаталяк. Захід відвідали представники адміністрації, завідувачі та викладачі кафедр університету, а також студенти. Науково-практичний семінар розпочався зі вступного слова першого проектора, професора В.М. Боярчука, який звернув увагу присутніх на те, що сьогодні сотні тисяч громадян в Україні зіштовхуються з потребами захисту власних прав. У таких ситуаціях вони намагаються або діяти самостійно чи через знайомих, або звертаються за правовою допомогою. Тому даний семінар є дуже актуальним.
Христина Гаталяк повідомила, що безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантії, яка полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя і включає такі види правових послуг, як: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, у органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Також було надано інформацію про механізми надання безоплатної правової допомоги в Україні, хто саме і на яких умовах може таку допомогу отримати, акцентовано увагу на важливих інтернет-ресурсах, якими можуть скористатися усі охочі, щоб більше дізнатися про свої права та можливості їх захисту.
На семінарі піднімалися найактуальніші питання та проводились цікаві дискусії на дану тематику. Підсумком науково-практичного семінару став перегляд документального фільму «Боротьба за справедливість» за участі Джамали. У цьому фільмі розкривається захист прав людини, її честі та гідності.
На завершення семінару виступила завідувачка кафедри права Г.І. Грещук, яка наголосила на важливості для громадян роботи Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та проведення таких семінарів у майбутньому, адже ефективна реалізація прав людини залежить від правової культури, правосвідомості кожного.

17 жовтня 2019 р. студенти групи Пр-12сп та Пр-11 (спеціальність «Право») разом із куратором групи, доцентом кафедри права Б.П. Ратушною відвідали Сихівський відділ поліції м. Львова. Студенти мали змогу ознайомитись із особливостями слідчо-оперативної роботи відділу поліції, зокрема були присутніми при складанні опису речових доказів. Отриманий практичний досвід безперечно сприятиме кращому засвоєнню студентами знань з кримінального права та процесу.

8 жовтня 2019 року на кафедрі права ЛНАУ відбулася інтелектуальна гра, присвячена Дню юриста. У даному заході взяли участь студенти із різних факультетів університету. Метою заходу було закріплення  знань, вмінь та навичок із основ права; сприяння формуванню правової свідомості студентів; удосконалення вміння логічно мислити, аргументовано висловлювати свою думку.
Інтелектуальна гра складалася із 4 етапів.
Перший етап проходив за принципом брейн-рингу: команда, яка найшвидше давала правильну відповідь на запитання, отримувала перемогу.
Другий етап полягав у правильному розв’язанні ситуаційної задачі.
Метою третього конкурсу було відобразити слово з юриспруденції за допомогою навідних питань.
І на завершення було проведено конкурс капітанів на тему: «Для чого потрібні правозахисники в нашій державі?»
Всіх учасників було відзначено сертифікатами за участь у інтелектуальній грі.
З привітальним словом з нагоди Дня юриста виступила к.ф.н. А. М. Куза, в. о. доцента кафедри гуманітарної освіти, керівник підрозділу з організації виховної роботи ЛНАУ.

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня юриста! Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас,  нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому шляху.

Колектив кафедри права вітає доцента кафедри, к. ю. н., обудсменку з виборчих прав Я. З. Гаєцьку-Колотило з отриманням подяки від ЛОДА за сприяння у проведенні виборчих кампаній 2019 року. Вітаємо із заслуженою нагородою і бажаємо нових досягнень.

25 вересня 2019 року доцент кафедри права економічного факультету Я.З. Гаєцька-Колотило, як експерт у сфері земельних правовідносин, була учасником семінару «Ефективне використання земельних ресурсів в об'єднанні територіальних громад». Метою даного семінару було обговорення актуальних проблем земельних правовідносин в ОТГ.

24 вересня 2019 року в приміщенні департаменту агропромислового розвитку завідувач кафедри права економічного факультету Г.І. Грещук взяла участь в круглому столі щодо обговорення законопроекту України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», що безпосередньо стосується скасування мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення з 01 жовтня 2020 року за певних умов. Ключовими інсайтами дискусії були умови продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, захисту приватної власності, захисту орендаря як основного виробника сільгосппродукції.

19 вересня 2019 року студенти групи Пр-12сп та Пр-11 спеціальності «Право» економічного факультету  разом із доцентами кафедри права Б.П. Ратушною та О.С. Руданецькою відвідали 26 міжнародний Book forum. На цьому заході студенти мали змогу  ознайомитися із багатою палітрою книжкових видань юридичної літератури.

28 травня 2019 р. на кафедрі права Львівського національного аграрного університету відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості реалізації права на працю в Україні».
Організатори щиро дякують усім учасникам семінару.