Дедлайн - 8 травня 2016

Грант: покриття витрат (проїзд, проживання)

Час і місце проведення: Мюнхен, 27-29 червня 2016.

Школа The Graduate School for East and Southeast European Studies запрошує випускників не німецьких ВНЗ взяти участь в міжнародному семінарі «Підготовка до написання докторської дисертації».

Семінар проводитиметься для підтримки студентів, які закінчили магістратуру або закінчують магістратуру, і допомоги при написанні докторської дисертації. Учасники надалі можуть вступити на одну з програм університетів Німеччини або подати заявку на отримання стипендії.

Школа The Graduate School for East and Southeast European Studies була організована університетами Ludwig-Maximilians-Universität і University of Regensburg. Школа розглядає 3 широкі області дослідження:

• Origins and Forms of Social and Political Change;
  • Cultural Systems;
  • Infrastructure, Migration and Transfer of Knowledge.

На семінарі кожен учасник представить свою ідею у вигляді невеликої презентації. Також студенти будуть спілкуватися з тими, хто вже захистив докторську роботу для правильного формування теми дисертації в рамках областей дослідження школи. Також учасники матимуть можливість познайомитися ближче з аспірантами школи і з докторами наук, і з їх допомогою попрацювати над своєю пропозицією в дослідженні. Після учасники можуть подати свою пропозицію під час вступу до школи TheGraduateSchoolforEastandSoutheastEuropeanStudies, або в будь-який інший ВНЗ.

Організатори оплачують транспортні витрати кандидатів і їх проживання в кімнатах для 2-х осіб в Мюнхені.

Вимоги до кандидатів

В семінарі можуть брати участь випускники ненімецьких ВНЗ, які відмінно володіють англійською і німецькою мовами. Також при відборі кандидатів до уваги береться їх академічна успішність і попередній проект дисертації.

Всі, кого зацікавив семінар можуть подати заявку на участь в семінарі англійською або німецькою мовами. Крім заявки необхідно подати на розгляд:

1. Невелике резюме
  2. Анотацію до дисертації
  3. Анотацію до магістерської роботи
  4. Копію останнього диплома / сертифіката, отриманого в університеті.

Всі питання щодо семінару можна відправляти англійською або німецькою мовою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .