Тhe center for advanced studies

Дедлайн: 15 липня 2016

Рієка, Хорватія

Центр The Center for Advanced Studies в Південно-Східній Європі пропонує грант на проведення досліджень в університеті University of Rijeka. В отриманні гранту можуть брати участь всі молоді вчені і старші наукові співробітники. Центр The Center for Advanced Studies є підрозділом університету University of Rijeka і спеціалізується в проведенні наукових досліджень в області соціальних і гуманітарних наук. Центр дає свободу в проведенні досліджень, і забезпечує всім необхідним для інноваційного, інтелектуального і наукового розвитку.

Грант складається з:

• Щомісячної допомоги розміром в 1,100 €.
  • Часткової оплати житлових витрат.
  • Оплати науково-дослідного проекту.
  • Оплати транспортних витрат (прибуття в університет і назад).

Вимоги до кандидатів

На отримання гранту можуть претендувати:

• Кандидати, які мають докторський ступінь.
  • Дослідники з усіх країн світу.
  • Кандидати, які відмінно володіють англійською мовою.
  • Немає вікового обмеження.

В гранті беруть участь всі дисципліни в галузі гуманітарних та соціальних наук.

Для отримання гранту кандидатам необхідно подати на розгляд:

1. Заповнений бланк заявки http://cas.uniri.hr/application-form/
  2. CV
  3. Опис дослідницького проекту (1500-2000 слів)
  4. Мотиваційний лист (не більше 500 слів).

Ці всі документи подаються разом з бланком заявки в форматі PDF. Опис проекту та мотиваційний лист повинні бути пронумеровані і в якості заголовка мати повне ім'я (прізвище, ім'я, по батькові) кандидата і адресу його електронної пошти.