З 8 по 12 вересня 2019 р. у стінах Вроцлавського природничого університету (Польща) проходив XIX International Congress of ISAH 2019 «Animal Hygiene as a Fundament of One Health and Welfare improving biosecurity, environment and food quality».

Конгрес ISAH організовується з 1970 р. і вкотре об’єднав знаних світових вчених, практикуючих лікарів ветеринарної медицини, аспірантів та спеціалістів, які працюють у сфері гігієни, здоров’я і благополуччя тварин, безпеки харчових продуктів тваринного походження, охорони навколишнього середовища й суміжних областей, пов’язаних зі сталим виробництвом тваринницької продукції.

Цього року у рамках Конгресу ISAH працювало 4 секції, на яких виступило близько 100 міжнародних спікерів й було представлено понад 105 постерних доповідей.

Упродовж усієї роботи Міжнародного Конгресу ISAH 2019 представником Львівського національного аграрного університету була завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва, доктор ветеринарних наук Н.З. Огородник. Вона представила новітню розробку – імунотропний вітамінно-мінеральний препарат «Вітармін». Було продемонстровано результати наукових досліджень щодо ефективності застосування розробленого ліпосомального препарату з метою профілактики імунодефіцитів у поросят раннього постнатального періоду розвитку за умов дії стресу, спричиненого відлученням від свиноматок.

На цьогорічному Конгресі ISAH 2019 було оприлюднено інформацію щодо потенційних ризиків поширення у світі зоонозів й загострено увагу на прийнятті першочергових рішень з убезпечення від них людства. Конгрес ISAH 2019 заклав міцний фундамент для налагодження подальшого співробітництва між провідними вченими у області тваринництва й ветеринарної медицини.

 День відкритих дверей на кафедрі тваринництва і кормовиробництва

14 листопада 2019 року факультет агротехнологій і екології ЛНАУ проводив День відкритих дверей. У цьому заході взяли участь старшокласники та випускники загальноосвітніх шкіл і ліцеїв, студенти професійно-технічних училищ та коледжів  Західного регіону України.
У рамках Дня відкритих дверей кафедру тваринництва і кормовиробництва відвідали викладачі й студенти Вишнянського коледжу ЛНАУ, учителі та учні Сколівської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Вони ознайомились із історією і сьогоденням кафедри, з експозицією музею кормів та кормових засобів, з експонатами навчальної аудиторії імені Гната Павловича Западнюка.
Студенти і учні виявили зацікавлення навчанням за різними спеціальностями, розпитували про подальші кроки для вступу в університет, перспективу працевлаштування за фахом, проходження закордонних практик, можливість участі у спортивних секціях та творчих колективах.Відвідування музею С. Бандери в селі Старий Угринів та профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри тваринництва і кормовиробництва з нагоди 111-ї річниці з дня народження видатного політичного діяча України, провідника ОУН Степана Бандери відвідали Історико-меморіальний музей та його родинну садибу в селі Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області.
Доценти кафедри С.Я. Павкович і І.Ф. Дудар у рамках профорієнтаційної роботи провели зустрічі із старшокласниками низки шкіл Івано-Франківської області.


Семінар на кафедрі тваринництва і кормовиробництва

17 грудня 2019 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбувся семінар, присвячений 125-річчю з дня народження і 40-річчю з дня смерті професора Г.П. Западнюка ‒ видатного вченого, педагога, патріота України.

Семінар провів к.с.-г.н., доцент С.Я. Павкович, який наголосив на важливості вкладу у розвиток кафедри й на науковому доробку доктора ветеринарних наук, професора Гната Павловича Западнюка, котрий упродовж 23 років (з 1948 до 1971 року) був її незмінним завідувачем.

У рамках семінару виступили: декан факультету агротехнологій і екології, к.с.-г.н., доцент В.В. Бальковський, завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва, д.вет.н., с.н.с. Н.З. Огородник, к.с.-г.н., доцент І.Ф. Дудар і к.с.-г.н., в.о. доцента М.Я. Іванків.

Присутні ознайомились із життєвим шляхом професора Г.П. Западнюка й прослухали його патріотичні вірші, один з яких було взято за основу пісні, що увійшла до Золотого фонду українських стрілецьких пісень:

То не грім загримів,
То не бір зашумів,
Не столітні дуби затріщали.
То в завзятій борні,
Віковічній, страшній,
З України кайдани упали.5 вересня 2019 року відбулось змагання з бігу на 10 км «Run the World. Львівська десятка», в якому брав участь доцент кафедри тваринництва і кормовиробництва, к.с.-г.н. С.Я. Павкович.


Подія організована для залучення мешканців міста до активних занять спортом та популяризації здорового способу життя. Частина коштів, одержаних з доброчинних внесків учасників змагань, була передана на підтримку Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру, який вперше у Львові почав проводити органозберігаючі операції.

У даному забігу доцент С.Я. Павкович показав відмінний результат, фінішувавши на 48 хвилині й 36 секунді й зайнявши серед понад 1500 учасників 437 місце.8 жовтня 2019 року на стадіоні Львівського національного аграрного університету відбулась спортивно-військова естафета з 10 військово-прикладних видів спорту. На спортивно-військову естафету, окрім п’яти факультетів, прибули збірні команди з семи коледжів Львівського НАУ.

У складі команди факультету агротехнологій і екології, яка зайняла підсумкове четверте місце, активну участь брав доцент кафедри тваринництва і кормовиробництва, к.с.-г.н. С.Я. Павкович.

Доцент С.Я. Павкович змагався у віджиманні на паралельних брусах, переміщенні на рукоходах та перетягуванні линви.


Делегація Львівського національного агарного університету в університеті природничих наук у Любліні

На запрошення ректора природничого університету в Любліні,    доктора габілітованого, професора Зігмунта Літвінчука з нагоди 65-річчя від дня заснування університету та інавгурації 2019–2020 навчального року вказаний університет відвідала делегація Львівського національного аграрного університету, у складі якої був декан факультету агротехнологій і екології, доцент кафедри тваринництва і кормовиробництва В.В. Бальковський.

Також на запрошення декана факультету агробіоінженерії, доктора габілітованого, професора Кшиштофа Ковальчика доцент В.В. Бальковський був присутнім на зустрічі зі студентами першого курсу, працівниками деканату та факультету. Наш делегат від університету ознайомився з напрямами підготовки фахівців на факультеті, умовами праці, побуту і навчання студентів, побував у новій сучасній науковій бібліотеці університету.

На зустрічі з  представниками університету декан обговорив низку пропозицій для посилення співпраці між навчальними закладами, зокрема щодо стажування, обміну студентськими практиками, публікаціями колективних монографій.


Викладачі кафедри тваринництва і кормовиробництва  І.Ф. Дудар і С.Я. Павкович 22 жовтня 2019 р. відвідали сімейні ферми ФГ «Ліщук» в с. Нагірне та ФГ «Мідас» в с. Городище Самбірського району Львівської області, у яких розводять велику рогату худобу української чорно-рябої молочної і джерсейської порід. У цих господарствах успішно впроваджується проєкт «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що проводиться за фінансової та технічної підтримки уряду Канади і за сприяння Львівської аграрної дорадчої служби.

Доценти кафедри ознайомились із реалізацією проєкту «Доїння на пасовищі», розробленого у співпраці з канадським урядом, а також з підготовкою пасовищ, системою випасання корів та способами заготівлі кормів, які застосовуються у цих господарствах. Також вони оглянули страусину ферму у ФГ «Мідас», де ознайомились із технологіями утримання та годівлі страусів.

Викладачі кафедри домовились про проведення спільного семінару та створення на основі вказаних господарств бази для проходження студентами виробничих і переддипломних практик.


2-4 жовтня 2019 р. Державний науково-дослідний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок за підтримки Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів й Національної академії аграрних наук України проводив VІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування».

У рамках конференції директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, Головний інспектор ветеринарної медицини України Б. Кобаль наголосив на змінах у реєстрації ветеринарних препаратів в Україні. Головний ветеринарний лікар, голова ветеринарної інспекції Польщі Б. Конопка розповів про особливості організації ветеринарної інспекції та нагляд за безпекою продуктів харчування тваринного походження у Польщі.

Цікаву доповідь про небезпеку й шляхи поширення у Європі африканської чуми свиней представив директор Національного ветеринарного інституту (м. Пулави, Польща) К. Немчук.

Академік НААН, директор ДНКІ біотехнології і штамів мікроорганізмів А. Головко розповів про національний та світовий досвід у організації системи біологічної безпеки у галузі ветеринарної медицини. Начальник відділу інспекції Інституту державного контролю ветеринарних біологічних препаратів та лікарських засобів (м. Брно, Чеська Республіка) П. Муллєрова розказала про специфіку виробництва, розповсюдження та використання ветеринарних лікарських засобів у Чехії. Старший експерт з питань європейського законодавства Я. Добідовська повідомила про зміни у законодавчих актах щодо сільського господарства.

Цікаві й змістовні доповіді були представлені численними доповідачами з Молдови, Білорусі, Грузії й Азербайджану, а також низки закладів вищої освіти та науково-дослідних інститутів з усієї України.

Від Львівського національного аграрного університету на Міжнародній науково-практичній конференції побувала завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва, доктор ветеринарних наук Н. Огородник. Вона ознайомилась із новітніми розробками і ветеринарними препаратами, в тому числі імунобіологічними та кормовими добавками, представленими на українському ринку вітчизняними й іноземними виробниками, з інформацією щодо стандартизації, сертифікації, контролю якості та ефективності застосування нових ветеринарних препаратів і кормових добавок у тваринництві. Особливе зацікавлення викликали сучасні методики визначення залишкових кількостей ліків та токсикантів у сировині й продуктах тваринного походження.


З 8 по 12 вересня 2019 р. у стінах Вроцлавського природничого університету (Польща) проходив XIX International Congress of ISAH 2019 «Animal Hygiene as a Fundament of One Health and Welfare improving biosecurity, environment and food quality».

Конгрес ISAH організовується з 1970 р. і вкотре об’єднав знаних світових вчених, практикуючих лікарів ветеринарної медицини, аспірантів та спеціалістів, які працюють у сфері гігієни, здоров’я і благополуччя тварин, безпеки харчових продуктів тваринного походження, охорони навколишнього середовища й суміжних областей, пов’язаних зі сталим виробництвом тваринницької продукції.

Цього року у рамках Конгресу ISAH працювало 4 секції, на яких виступило близько 100 міжнародних спікерів й було представлено понад 105 постерних доповідей.

Упродовж усієї роботи Міжнародного Конгресу ISAH 2019 представником Львівського національного аграрного університету була завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва, доктор ветеринарних наук Н.З. Огородник. Вона представила новітню розробку – імунотропний вітамінно-мінеральний препарат «Вітармін». Було продемонстровано результати наукових досліджень щодо ефективності застосування розробленого ліпосомального препарату з метою профілактики імунодефіцитів у поросят раннього постнатального періоду розвитку за умов дії стресу, спричиненого відлученням від свиноматок.

На цьогорічному Конгресі ISAH 2019 було оприлюднено інформацію щодо потенційних ризиків поширення у світі зоонозів й загострено увагу на прийнятті першочергових рішень з убезпечення від них людства. Конгрес ISAH 2019 заклав міцний фундамент для налагодження подальшого співробітництва між провідними вченими у області тваринництва й ветеринарної медицини.
Засідання студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві»

19 березня 2019 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві».

Під час засідання наукового гуртка було представлено результати досліджень, присвячених проблемам тваринництва й кормовиробництва у аграрному секторі України. У цьому заході взяли участь студенти 2-6-х курсів факультету агротехнологій і екології та викладачі кафедри. Засідання гуртка розпочала завідувач кафедри, д.вет.н., с.н.с. Н.З. Огородник. У своєму вступному слові вона акцентувала увагу на важливості проведення ґрунтовних наукових досліджень у кормовиробництві та впровадженні отриманих результатів у тваринництво і їх застосування у навчальному процесі при викладанні дисциплін. 

Результати своїх досліджень на засіданні наукового гуртка представили студенти, що навчаються за програмами бакалаврської та магістерської підготовки:

Дмитро Михайлович Чижо, група Аг-52, тема доповіді «Особливості формування продуктивності й поживної цінності зерна озимого жита залежно від сорту»;

Валентин Олегович Щавінський, група Аг-52, тема доповіді «Вивчення особливостей формування урожайності та поживності зеленої маси конюшини лучної залежно від сорту»;

Михайло Миколайович Денисюк, група Аг-51, тема доповіді «Особливості формування продуктивності озимого ячменю залежно від удобрення»;

Дмитро Валентинович Михалінчик, група Аг-51, тема доповіді «Особливості формування продуктивності бобово-злакової травосумішки залежно від рівня мінерального живлення»;

Марія Вікторівна Новосад, група Аг-51, тема доповіді «Особливості формування урожайності і поживної цінності зеленої маси люцерни залежно від сорту».

Представлені наукові доповіді відзначались актуальністю та важливістю. Розгляд досліджуваних тем супроводжувався дискусіями науковців, що свідчить про активне зацікавлення студентів науковою діяльністю кафедри тваринництва і кормовиробництва.

Підводячи підсумки цього заходу, завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва Н. З. Огородник відзначила високий рівень підготовки учасників та висловила вдячність усім присутнім за цікаву й змістовну дискусію.


Випуск магістрів кафедри тваринництва і кормовиробництва ЛНАУ 2019 року

28 лютого 2019 року у Львівському національному аграрному університеті було проведено урочисте засідання Вченої ради ЛНАУ з нагоди випуску магістрів 2019 року. Ця подія зібрала понад 488 випускників, які урочисто у магістерських мантіях заходили до актової зали під оплески батьків та музичний супровід колективів університету.

Урочистості розпочав голова Вченої ради – ректор університету, академік Національної академії аграрних наук України та Академії вищої школи України, професор, доктор біологічних наук Володимир Васильович Снітинський. У своїй промові ректор привітав гордість нашого університету – магістрів-випускників 2019 року, які є продовжувачами славетних традицій та наукових досягнень одного із найдавніших аграрних закладів вищої освіти України. Випускників благословив капелан університету отець Іван Венгрин, він побажав Божих ласк, миру і спокою в Україні.

Активним студентам вручили подяки за успіхи в навчанні та науково-дослідній роботі (участь у предметних олімпіадах, звітній студентській науковій конференції та наукових заходах за межами ЛНАУ), активну участь у художніх колективах ЛНАУ, культурно-масовій роботі (конкурсах, фестивалях, КВН), спорті та громадському житті університету.


Відкрита виховна година, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні

21 лютого 2019 року було проведено відкриту виховну годину для студентів груп Аг-12 і Св-11 у рамках патріотичного, політичного та морального виховання. Захід було присвячено вшануванню Дня Героїв Небесної Сотні й пам’яті загиблих учасників Революції Гідності.

Заняття розпочав наставник групи, к.с.-г.н., доцент С. Я. Павкович, який зазначив, що з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу й стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування потребує подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України. Він наголосив, що ми вшановуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та повинні пам’ятати подвиг людей, які віддали своє життя за наше вільне майбутнє й за волю України.

Крім цього, студенти та викладачі кафедри переглянули короткометражний документально-історичний фільм «Небесна Сотня – ангели, які тримають українське небо», присвячений подіям під час Революції гідності.


Змагання з волейболу серед професорсько-викладацького складу

Викладач кафедри тваринництва і кормовиробництва, к.с.-г.н., доцент С.Я. Павкович активно бере участь у змаганнях з волейболу між факультетами ЛНАУ серед професорсько-викладацького складу.

 

 Співпраця кафедри тваринництва і кормовиробництва з потенційними абітурієнтами ЛНАУ

09 листопада 2018 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва Львівського національного аграрного університету пройшла зустріч із учнями шкіл Самбірського району: Луківської ЗОШ, Хлопчицької ЗОШ, Бабинської ЗОШ та Підгайчицької ЗОШ, з якими уже багато років поспіль ведеться тісна співпраця. У рамках зустрічі було проведено розширене засідання наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві». Учні мали змогу відчути себе науково обізнаними у вирі актуальних аграрних питань, які донесли до них під час своїх доповідей студенти-науковці факультету агротехнологій і екології. Проведений захід заохотив учнів до самостійного та активного розвитку навиків майбутнього науковця.

Під час перебування в університеті вони були приємно вражені знаннями, які надає вищий навчальний заклад студентам, зацікавились широким спектром дисциплін, що викладаються на факультеті агротехнологій і екології, тісною співпрацею кафедри тваринництва і кормовиробництва з різноманітними філіями та можливістю майбутнього працевлаштування. Учні шкіл відвідали музей кормів кафедри та музеї університету й долучились до національного духу та прослухали захоплюючу історію розвитку аграрного вишу.

Одне з актуальних завдань кафедри тваринництва і кормовиробництва – пошук оптимальних шляхів зацікавлення абітурієнтів, навчання й спонукання майбутніх студентів до творчості.


Присвоєння навчальній аудиторії № 176л імені професора Г.П. Западнюка та створення на базі навчальної аудиторії № 177л музею кормів

Відповідно до ухвали Вченої ради Львівського національного аграрного університету (протокол № 2 від 04.10.2018 року) та згідно з наказом ректора університету, академіка НААН України Володимира Васильовича Снітинського № 203 від 05.10.2018 року було ухвалено присвоїти навчальній аудиторії № 176л ім’я відомого вченого, педагога, доктора ветеринарних наук, завідувача кафедри тваринництва Львівського сільськогосподарського інституту упродовж 1948–1971 років, професора Гната Павловича Западнюка за його вагомий внесок в організацію й формування кафедри тваринництва і кормовиробництва.

Згідно із цією ж ухвалою та наказом ректора, з огляду на наявність на кафедрі тваринництва і кормовиробництва великої колекції зразків кормів й кормових засобів, для підвищення ефективності викладання та вивчення низки дисциплін було прийнято рішення створити на базі навчальної аудиторії (№ 177л) Музею кормів.

 


Вітаємо

Кафедра тваринництва і кормовиробництва вітає студентку групи Аг-53 Анастасію Володимирівну Алексюк та її наукового керівника д.вет.н. Н.З. Огородник з отриманням грамоти за кращу доповідь на Звітній студентській науковій конференції за результатами досліджень, проведених у 2017 році.

Студентська конференція проходила 19 квітня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті на факультеті агротехнологій і екології. Передувало конференції засідання студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», який функціонує на кафедрі тваринництва і кормовиробництва. Студентку Анастасію Алексюк було визнано одним із найкращих науковців кафедри.

Бажаємо Анастасії й надалі займатися науковою діяльністю та досліджувати актуальні питання агротехнологій вирощування різних сортів сої.


Вийшов з друку навчальний посібник «Фізіолого-біохімічні основи формування вовнової продуктивності овець»

У 2017 році вийшов з друку навчальний посібник д.с.-г.н., професора П.В. Стапая , д.вет.н., завідувача кафедри Н.З. Огородник, к.с.-г.н., доцента В.В. Бальковського , к.с.-г.н., доцента С.Я. Павковича «Фізіолого-біохімічні основи формування вовнової продуктивності овець» («Новий Світ – 2000», 2017. 150 с.).

У навчальному посібнику узагальнено дані літератури та результати власних досліджень з проблематики формування, росту і збереження кількісних та якісних показників вовнової сировини. Зокрема, висвітлено питання морфофізіології шкіри і особливостей метаболізму в цьому органі та його вовноутворювальних структурах – волосяних фолікулах. Наведено дані про структурну організацію, хімічний склад, фізичні властивості вовнового волокна та чинники, які впливають на процеси вовноутворення, формування руна та його захисних властивостей.

Окремі розділи присвячені характеристиці складу жиропоту та його функцій, обґрунтуванню механізмів виникнення найбільш поширених вад вовни (стоншення, пожовтіння і звалювання волокон). Описано способи їх попередження та ліквідації.

Навчальний посібник призначений для наукових співробітників, викладачів, аспірантів та студентів закладів вищої освіти І–ІV рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України. Він буде корисним для широкого кола науковців, викладачів, студентів закладів вищої освіти аграрного профілю, спеціалістів органів державного управління й усіх зацікавлених станом і тенденціями розвитку аграрної сфери.


Вітаємо

Кафедра тваринництва і кормовиробництва вітає Анастасію Володимирівну Алексюк, студентку групи Аг-42 та її наукового керівника професора кафедри, д.вет.н. Н.З. Огородник з отриманням грамоти за кращу доповідь на Звітній студентській науковій конференції, за результатами досліджень, проведених у 2016 році.

Студентська конференція проходила 06 квітня 2017 року у Львівському національному аграрному університеті на факультеті агротехнологій і екології. На засіданні студентського наукового гуртка, який функціонує на кафедрі тваринництва і кормовиробництва, Анастасію Алексюк було визнано одним з найкращих науковців.Вітаємо

У рамках Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК», який проходив 14–16 вересня 2016 року, на факультеті агротехнологій та екології відбулися наукові засідання у трьох секціях: «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва», «Сучасні агротехнології та тенденції їх розвитку» і «Духовне виховання молоді та культурне відродження села».

У засіданнях взяли участь студенти Львівського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Миколаївського національного аграрного університету, Львівського інституту економіки і туризму, Латвійського сільськогосподарського університету (Латвія), Краківського економічного університету (Польща), Старопольської вищої школи в м. Кєльце (Польща), а також Екологічного коледжу та Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва» відображає актуальні питання у сфері видобутку енергетичних природних ресурсів, а саме екологічні проблеми енергоощадження та альтернативної енергетики, що базується на ресурсах відходів харчової промисловості і сільськогосподарського виробництва. Суттєву увагу було приділено  вивченню екологічного стану ґрунтів в умовах техногенних забруднень та впливу ерозії, формуванню фітоагроценозів і їх впливу на стан ґрунтів, особливостям ведення сільського господарства на забруднених радіонуклідами територіях, проблемам і перспективам застосування генетично модифікованих організмів у сучасному світі, екологічним аспектам інтенсифікації  сільськогосподарського виробництва.

За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Марію Томащук (5 курс ЛНАУ), Оксану Гусак (4 курс ЛНАУ), Ярину Паночко (магістрант ЛНАУ), Єлизавету Заленську (4 курс Уманського національного університету садівництва), Артура Арутюняна та Якова Архіпова (2 курс Миколаївського національного аграрного університету).

Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції «Сучасні агротехнології та  тенденції їх розвитку» відображає актуальні питання у сфері виробництва природної продукції із застосуванням технології No-till, дослідження урожайності та якості зерна пшениці озимої, ячменю ярого, ріпаку озимого, картоплі, цукрового буряку залежно від системи обробітку ґрунту та технології вирощування; також суттєву увагу було приділено вивченню вирощування саджанців яблуні, груші, суниці, винограду, малини, порічок, чорної смородини у умовах ННДЦ Львівського національного аграрного університету.

За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Лілію Ружило (магістрант ЛНАУ), Ангеліну Здрок (6 курс ЛНАУ), Альону Осіїк (6 курс ЛНАУ), Анастасію Алексюк (4 курс ЛНАУ), Романа Когута (6 курс ЛНАУ).

Основна тематика наукових доповідей студентів на конференції «Духовне виховання молоді та культурне відродження села»: мова і шляхи її використання в рекламі, сучасна лексикографія університету, масова культура та її вплив на формування сучасної української молоді, культура та звичаї українського села, політична соціалізація студентської молоді, ефективні рекламні прийоми на ринку будівельних послуг, конфлікти в студентському середовищі, ґендерні стереотипи в сучасному суспільстві, тенденції розвитку сакральної архітектури.

За активну участь в роботі конференції відзначили грамотами наступних студентів: Мар’яну Люту (4 курс ЛНАУ), Ольгу Стеблій (2 курс ЛНАУ), Іванну Біденко (2 курс ЛНАУ), Григорія Тіткова (2 курсу ЛНАУ), Дмитра Янюка (2 курсу ЛНАУ).

Powered by Web Agency