28 лютого 2019 року у Львівському національному аграрному університеті було проведено урочисте засідання Вченої ради ЛНАУ з нагоди випуску магістрів 2019 року. Ця подія зібрала понад 488 випускників, які поважно у магістерських мантіях заходили до актової зали під оплески батьків та музичний супровід у виконанні колективів університету.

Вчена рада Львівського НАУ зайняла місце на сцені. На початку урочистого засідання прозвучав Державний Гімн України у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя».

Розпочав урочистості голова Вченої Ради – ректор, академік Національної академії аграрних наук України та Академії вищої школи України, професор, доктор біологічних наук Володимир Васильович Снітинський. У своїй промові ректор привітав магістрів-випускників 2019 року, які є гордістю нашого університету і продовжувачами славних традицій та наукових досягнень одного із найдавніших аграрних закладів вищої освіти України. Ректор зазначив, що цей випуск був особливим, адже дійсно велика кількість випускників прославили наш університет на міжнародних, всеукраїнських наукових конкурсах, спортивних і творчих фестивалях та у громадському житті.

Випускників університету благословив капелан університету отець Іван Венгрин, який побажав Божих ласк, миру і спокою в Україні. Капелан наголосив, щоб молоді люди і надалі залишалися справжніми патріотами своєї країни – як випускник нашого університету Степан Бандера. Отець Іван процитував слова національного героя: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний».

Наказ про присвоєння кваліфікації за ОС «Магістр» зачитав перший проректор, професор Віталій Мефодійович Боярчук, який привітав випускників із величним святом і побажав досягнути у житті професійних висот.

Весь зал виконав  студентський гімн «Гаудеамус».

Подяки за  успіхи в навчанні та науково-дослідній роботі (участь в предметних олімпіадах, звітній студентській науковій конференції та наукових заходах за межами ЛНАУ), активну участь у художніх колективах ЛНАУ, культурно-масовій роботі (конкурсах, фестивалях, КВН), спорті та громадському житті університету кращим студентам вручив керівник навчального відділу, доцент кафедри земельного кадастру Олег Ярославович Микула.

Найактивніші випускники університету – Василь Дорош, Галина Фединишин, Оксана Танчин (випускники економічного факультету), Богдан Нестер (випускник факультету механіки та енергетики), Віктор Аторвін, Олег Черчович (випускники факультету будівництва та архітектури), Олексій Качмар, Христина Ярема, Ольга Химин (випускники факультету агротехнологій і екології), Юрій Лісковецький (випускник землевпорядного факультету) – теплими та зворушливими словами зі сцени подякували ректорові, ректоратові, деканам факультетів, своїм викладачам, наставникам, батькам та одногрупникам за отримані знання, життєвий досвід і незабутні спогади про студентські роки.

2019 рік оголошено роком національного героя Степана Бандери – провідника український націоналістів, незламного борця за волю і незалежність України, який навчався у нашому університеті. Тому концертну програму Дня випускника ЛНАУ було розпочато гімном українських націоналістів «Зродились ми великої години» у виконанні чоловічого ансамблю Народної хорової капели «Джерела Розточчя».

Подарунком від великої університетської родини для випускників став святковий концерт за участю Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (художній керівник – Заслужений працівник культури України Побєда Харісов), Народного ансамблю «Троїсті музики», Народної хорової капели «Джерела Розточчя» та Чоловічого ансамблю Народної хорової капели «Джерела Розточчя» (керівник – Марія Мандзак), Христини Зозулі, Марти Павлів, Христини Мозуль (випускниць факультету агротехнологій і екології). Згадані колективи та виконавці подарували присутнім на святі запальні танці «Карпатська рапсодія» та «Гопак», музичні композиції «Марш «Симон Петлюра» та «Полька весела» в обробці Степана Вуса (цей номер випускники ансамблю присвятили світлій пам’яті керівнику Степану Вусу), «Ой, музику дуже люблю» в обробці Андрія Гнатишина, «Мав я раз дівчиноньку», а вокалісти – пісні «Не забудь» на слова та музику Ярослава Виджака, «Вальс» Квітки Цісик,  «Соколята» (слова і музика Марти Шпак). Особливим номером у концертній програмі стала пісня «Місця щасливих людей» у виконанні випускників та фотопрезентація студентських років, прожитих в університеті, поїздок в зону АТО, концертів, конкурсів, студентських зльотів.

Незабутнім залишиться виконання фінальної пісні «Оберіг» на слова та музику Ігоря Дріжчаного, яку подарували всім присутнім випускники Львівського національного аграрного університету.

Завершився концерт Дня випускника спільною пам’ятною фотографією, яка залишиться у літописній книзі ЛНАУ. Бажаємо випускникам злетів і перемог, успіхів у роботі та усіх починаннях. А найголовніше – здоров'я, добра, Божої ласки та миру в Україні.


Powered by Web Agency